Kategórie
 
 
 
 
 
UPOZORNENIE

V súvislosti so šírením Koronavírusu, pozastavujeme osobný odber výrobkov u nás na firme. Objednávky môžete posielať cez e-mail, telefonicky alebo cez e-shop www.JVplusAV.sk Výrobky budeme posielať len kuriérom. Opatrenie bude platné až do odvolania. Kuriér nám zrušil možnosť platby dobierkou, momentálne si môžete objednať len s platbou vopred. ( cez internet banking, na faktúru, paypal alebo platba kartou )

 
 

Krycie plachty

 

JVplusAV vyrába výrobky z PVC materiálov nazývaných aj ako autoplachta. Tieto materiály dôverne poznáte nakoľko sa používajú na kamiónoch. PVC autoplachty sú vyrobené z polyesterovej tkanej textílie a s nánosom PVC materiálu. Tento nános zabraňuje prichytávaniu nečistôt a taktiež znižuje horľavosť autoplachty.

 

PVC materiály sú veľmi odolné voči UV žiareniu, 100% vodeodolné a ich životnosť je 10 a viac rokov. Pri hrúbke 670 g/m2 PVC materiálu je max. pevnosť v ťahu až 3000 N / 5cm. Plachta odoláva teplotám od -30 ° C do + 70 °C. Využitie tohto materiálu je všestranné, napr. plachty na kamióny, vonkajšie alebo vnútorné závesy, ochranné kryty, flexibilné dvere proti úniku tepla, plachty na bazény, plachty na vozíky a pod. Tieto PVC autoplachty zvárame horúcim vzduchom.

 

Prečo používame plachty s väčšou gramážou ako ostatní predajcovia? Lebo hrubšie plachty majú životnosť min. 10 rokov. Plachty s menšou gramážou cca do 200g/m2 majú kratšiu životnosť, zvyčajne okolo 1 roka. Viac sme o tom napísali tu - Lacné krycie plachty

 
 
Vyberte si z ponuky

Zakrývacie plachty

Zoradiť podľa: Vzostupné poradie
Na stránku:
 
Akciové krycie plachty

Akciové krycie plachty

7,20 €
Plachty štvorcové / obdĺžnikové
Životnosť 10 rokov

Plachty štvorcové / obdĺžnikové

9,60 €
Plachty kruhové
Životnosť 10 rokov

Plachty kruhové

13,20 €
Plachty trojuholníkové
Životnosť 10 rokov

Plachty trojuholníkové

15,00 €
Plachty v tvare válca

Plachty v tvare válca

15,00 €

 
 

Ako si objednať?

 

Dôležitými údajmi pre zhotovenie objednávky sú rozmery. Všetky zakrývacie plachty v našej ponuke vyrábame na základe vašich potrieb. Preto si môžete zadať ľubovoľnú šírku a dĺžku plachty akú potrebujete, okrem akciových plachiet. Následne si vyberte farbu zo vzorkovníka.

 

V sekcii "krúžky" je prednastavené "S Áno", to znamená, že krúžky štandardne zhotovujeme v rozostupe 100 cm od seba a používame krúžky s vnútorným priemerom 14 mm. Plachtu si samozrejme môžete objednať bez krúžkov, iba so spevnenými okrajmi "NIE" alebo s vlastným rozostupom krúžkov. Vtedy zakliknete možnosť "vlastný rozostup" a vpíšete požadovaný rozostup v centimetroch.

 

Z doplnkov máte na výber gumolano. Gumolano si kupujete k plachtám podľa obvodu a doporučujeme kúpiť vždy o 1 meter naviac. Štandardne ponúkame gumolano v čiernej farbe a v hrúbke 8 mm.

 

Ak by ste mali akékoľvek iné požiadavky na zhotovenie plachty a nenašli ste takú možnosť v našom konfigurátore, neváhajte nám to napísať do poznámky k objednávke. Prípadne si viete v nákupnom košíku vybrať možnosť "Zaslať ako cenovú ponuku bez povinnosti platby" a vtedy vám vašu špecifickú požiadavku na zhotovenie plachty prepočítame a cenovú ponuku zašleme do mailu.

 

 

 
 

Opláštenia záhradného nábytku

 

Napríklad v sekcii Plachty v tvare kocky si môžete vypočítať cenu za plachtu určenú napríklad na záhradné stoly, stoličky, taburetky, vonkajšie bary, grily a pod. Vyrobíme autoplachtu, ktorá vám ochráni váš majetok pred vodou, snehom, slnkom a farebne zladíme s vonkajším okolím. Na PVC autoplachty vieme tlačiť plnofarebne a preto vám vieme vytlačiť ľubovoľný motív podľa vášho želania.

   

Autoplachta 900 g/m2 Panama

 

Výrobky z tohto materiálu si môžete objednať v sekcii

 

- Plachty v tvare kocky

- Plachty štvorcové

- Metráž

 

Vysoko pevnostná PVC plachta, vhodná na zhrňovacie plachty pre nákladné automobily a všade tam, kde je kladená podmienka na vysokú pevnosť materiálu ( pevnosť v ťahu až 4300 N/5cm ).

 

  Výhody

- Rozmerová stabilita
- Silné spoje pri zváraní
- Pevnosť - vysoká ťažná pevnosť a odolnosť proti roztrhnutiu
- Ochrana proti UV
- Znížená priľnavosť nečistôt a vlhkosti
- Skladom v šedej farbe, ostatné farby na objednávku
- Horenie nepresahuje 100 mm/min a vyhovuje rýchlosti
  horenia podľa STN ISO 12641-1:2005
- UV stabilita min. 7 rokov  

 

Nižšie si vyberte tvar plachty, ktorý vám vyhovuje.

Ak potrebujete poradiť volajte 00421 911 160 336

 
 

 

Ak nám potrebujete poslať nákres alebo grafiku, môžete tak urobiť tromi spôsobmi:
 
  • Priamo v konfigurátore ( jpeg, png, svg ) "vložiť grafiku/nákres" (obmedzené na 8MB)
  • Cez e-mail napr. jvplusav@jvplusav.sk (približne do 15MB)
  • Väčšie súbory až do 20GB môžete nahrať sem  nahraj subory

 
Všetky ceny na stránke sú s DPH, sme platitelia DPH. Cena dopravy na všetky produkty v rámci SR 7,50 eur.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia