O firme

Kategórie
 
 
 
 
 
UPOZORNENIE

V súvislosti so šírením Koronavírusu, pozastavujeme osobný odber výrobkov u nás na firme. Objednávky môžete posielať cez e-mail, telefonicky alebo cez e-shop www.JVplusAV.sk Výrobky budeme posielať len kuriérom. Opatrenie bude platné až do odvolania. Kuriér nám zrušil možnosť platby dobierkou v hotovosti. Momentálne si môžete objednať len s platbou cez internet banking, na faktúru, paypal, platba kartou a dobierka s platbou kartou.

 
 

Firma JVplusAV

Hlavnou výrobnou činnosťou v 90 - tych rokoch bola výroba vojenských plachiet a príslušenstva z nekovových materiálov pre armádu SR. V tej dobe sa všetky plachty šili na šijacích strojoch, k zváraným plachtám sme prešli neskôr. Šitie používame doteraz napríklad pri okrúhlych plachtách, ktoré sa zvárajú pomerne ťažko.

Neodmysliteľnou súčasťou plachiet je reklama. V roku 2002 sme kúpili rezací ploter, na ktorom sme začali vyrábať jednoduché reklamné nápisy na autá, plachty, tabule, výklady a pod. Na plachty sme robili reklamu nanášaním farby valčekom cez vopred vyplotrovanú šablónu, táto technológia je osvedčená a dodnes sa používa veľmi často, aj keď výsledný efekt je veľmi jednoduchý.

V roku 2008 sme kúpili prvú veľkoformátovú tlačiareň v šírke 320cm, čím sme rozšírili sortiment ponúkaných služieb. V súčastnosti  tlačíme na dvoch veľkoformátových strojoch.

V priebehu rokov sme prešli od písacieho stroja k počítačom a od prvej www stránky v roku 2003 až po dnešnú štvrtú verziu, ktorá ponúka našim zákazníkom rýchlejšie a pohodlnejšie nakupovanie našich výrobkov.

 

history JV+AV

 
 
 

 

Ak nám potrebujete poslať nákres alebo grafiku, môžete tak urobiť tromi spôsobmi:
 
  • Priamo v konfigurátore ( jpeg, png, svg ) "vložiť grafiku/nákres" (obmedzené na 8MB)
  • Cez e-mail napr. jvplusav@jvplusav.sk (približne do 15MB)
  • Väčšie súbory až do 20GB môžete nahrať sem  nahraj subory

 
Všetky ceny na stránke sú s DPH, sme platitelia DPH. Cena dopravy na všetky produkty v rámci SR 7,50 eur.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia