Doprava a platby

Kategórie
 
 
 
 
 
OZNAM

Milí zákazníci, Vianoce sa rýchlo blížia a my by sme vás chceli v dostatočnom predstihu informovať o dovolenke, ktorú budeme mať od 20.12.2018 do 1.1.2019. Všetky objednávky prijaté do 03.12.2018 budú vybavené a odoslané do 20.12.2018. Objednávky prijaté po 3.12.2018 posunieme na nový rok.  Tých z vás, ktorí sa rozhodnú u nás nakúpiť, ale postačí vám výroba a dodanie v novom roku odmeníme 10% zľavou z celkového nákupu. Vy nám pomôžete odbremeniť náročný koniec roka a my vás, dúfame, potešíme príjemnou zľavou. Stačí ak nám do poznámky k objednávke napíšete Dodanie v januári a my vám potom vo faktúre uplatníme 10% zľavu. Ďakujeme a prajeme príjemné prežitie Vianočných sviatkov

 
 

Doprava a platby

Platba kartou

Online platba kartou cez systém Besteron. Podporujeme platby kartou VISA a MASTERCAD.

Platba na bankový účet

Po vystavení faktúry najneskôr následujúci pracovný deň, tovar uhradíte na náš bankový účet. Tovar sa začne vyrábať až keď platba príde na náš účet.

Platba dobierkou

Tovar môžete uhradiť v hotovosti až pri jeho doručení kuriérom. DHL kuriér akceptuje aj platbu kartou. Dobierka je spoplatnená sumou 2 eur.

Platba PayPal

Online platba pre používateľov PayPal

Platba cez internet banking

Túto službu zabezpečuje firma Besteron. Stačí si zvoliť banku v ktorej máte účet. Po odoslaní objednávky vás presmeruje priamo do vašej banky, kde sa prihlásite a platbu vykonáte štandardným spôsobom ako ste zvyknutí.

Platba na faktúru

Pre školy, štátne organizácie a overených zákazníkov ponúkame možnosť platby na faktúru. Tovar vám bude dodaný a platba prebehne až na základe faktúry so splatnosťou. Pri tejto možnosti stačí ak vyplnený nákupný košík pošlete ako cenovú ponuku bez povinnosti platby. Do poznámky nám napíšte, že si prajete vystaviť faktúru so splatnosťou.

platba na faktúru

Doprava kuriérom

Využívame služby štyroch dopravcov ( UPS, DHL, Toptrans a pre zahraničie Quehenberger ) Každý z nich má určité obmedzenia, ktoré musíme dodržiavať. Výber dopravcu určujeme my, na základe veľkosti balíka, váhy, rýchlosti doručenia a pod. Pred odoslaním vás budeme informovať e-mailom. Doprava v rámci Slovenskej republiky stojí 7,50 €. V Českej republike 200 KČ. V ostatných krajinách Európskej únie 50 €.

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia