Doprava a platby

Kategórie
 
 
 
 
 
UPOZORNENIE

V súvislosti so šírením Koronavírusu, pozastavujeme osobný odber výrobkov u nás na firme. Objednávky môžete posielať cez e-mail, telefonicky alebo cez e-shop www.JVplusAV.sk Výrobky budeme posielať len kuriérom. Opatrenie bude platné až do odvolania. Kuriér nám zrušil možnosť platby dobierkou, momentálne si môžete objednať len s platbou vopred. ( cez internet banking, na faktúru, paypal alebo platba kartou )

 
 

Doprava a platby

Platba kartou

Online platba kartou cez systém Besteron. Podporujeme platby kartou VISA a MASTERCAD.

Platba na bankový účet

Po vystavení faktúry najneskôr následujúci pracovný deň, tovar uhradíte na náš bankový účet. Tovar sa začne vyrábať, až keď platba príde na náš účet.

Platba dobierkou

Tovar môžete uhradiť v hotovosti, až pri jeho doručení kuriérom. SPS kuriér akceptuje aj platbu kartou avšak to treba vopred nahlásiť. Dobierka je spoplatnená sumou 0 eur.

Platba PayPal

Online platba pre používateľov PayPal

Platba cez internet banking

Túto službu zabezpečuje firma Besteron. Stačí si zvoliť banku v ktorej máte účet. Po odoslaní objednávky vás presmeruje priamo do vašej banky, kde sa prihlásite a platbu vykonáte štandardným spôsobom ako ste zvyknutí.

Platba na faktúru

Pre školy, štátne organizácie a overených zákazníkov ponúkame možnosť platby na faktúru. Tovar vám bude dodaný a platba prebehne až na základe faktúry so splatnosťou.

 

platba na faktúru

Doprava kuriérom

Využívame služby štyroch dopravcov ( UPS, DHL, Toptrans a pre zahraničie Quehenberger ) Každý z nich má určité obmedzenia, ktoré musíme dodržiavať. Výber dopravcu určujeme my, na základe veľkosti balíka, váhy, rýchlosti doručenia a pod. Pred odoslaním vás budeme informovať e-mailom. Doprava v rámci Slovenskej republiky stojí 7,50 €. V Českej republike 200 KČ. V ostatných krajinách Európskej únie 50 €.

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia