Technické šitie

Kategórie
 
 
 
 
 
OZNAM

Milí zákazníci, Vianoce sa rýchlo blížia a my by sme vás chceli v dostatočnom predstihu informovať o dovolenke, ktorú budeme mať od 20.12.2018 do 1.1.2019. Všetky objednávky prijaté do 03.12.2018 budú vybavené a odoslané do 20.12.2018. Objednávky prijaté po 3.12.2018 posunieme na nový rok.  Tých z vás, ktorí sa rozhodnú u nás nakúpiť, ale postačí vám výroba a dodanie v novom roku odmeníme 10% zľavou z celkového nákupu. Vy nám pomôžete odbremeniť náročný koniec roka a my vás, dúfame, potešíme príjemnou zľavou. Stačí ak nám do poznámky k objednávke napíšete Dodanie v januári a my vám potom vo faktúre uplatníme 10% zľavu. Ďakujeme a prajeme príjemné prežitie Vianočných sviatkov

 
 

Šitie na objednávku

Technické šitie

Pod pojmom technické šitie rozumieme šitie zvlášť namáhaných spojov, napr.

  •  Šitie vriec a prepravných vakov
  •  Šitie markíz
  •  Šitie popruhov
  •  Šitie tašiek

Na šitie používame vysokopevnostné plne syntetické nite, UV stabilné, oderu odolné, odolávajú vlhkosti, plesniam a všetkým druhom bežne používaných chemikálií. Pre technické výrobky vystavené vysokým teplotám, používame žiaruvzdorné nite z paraaramidových vlákien. Bod rozkladu 420 °C.

 

Informovať sa môžete mailom : michal@jvplusav.sk alebo telefonicky : Michal Vrškový 00421 911 160 336

 

Zariadenie na rezanie ( strihanie ) za tepla aj za studena

Automatická rezačka so šírkou rezu 160 mm na strihanie materiálov z kotúča, rolky alebo cievky.
Dĺžka strihaného materiálu sa dá nastaviť od 0,1mm do 10 m s presnosťou 0,1mm, rýchlosť strihania 50 až 120 strihov za minútu.

Použite:
Strihanie suchých zipsov, bavlnených pások, popruhov, strihanie lán, šnúrok, pútiek z kože, elektrikárskych káblov, obojstranných pások a mnoho iného.
V prípade záujmu o spoluprácu nás môžete kontaktovať na tel.č. 0903 445 309.
Cena za rezanie už od 0,01 eur bez DPH / 1 ks.

 
 
 

Ak nám potrebujete poslať nákres alebo grafiku, môžete tak urobiť tromi spôsobmi. Priamo v konfigurátore "vložiť grafiku" (obmedzené na 8MB) , cez email napr. jvplusav@jvplusav.sk (približne do 15MB) alebo väčšie súbory až do 20GB cez jvplusav.wetransfer.com  (nefunguje na mobiloch)   Všetky ceny na stránke sú s DPH, sme platitelia DPH. Cena dopravy na všetky produkty v rámci SR 7,50 eur.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia