Kategórie
 
 
 
 
 
Oznam:

Ospravedľnujeme sa za dlhšiu čakaciu dobu, momentálne máme veľký nápor objednávok. Objednávky s dodaním do 14 dní, sa môžu predĺžiť na 21 dní. Na vybavení objednávok intenzívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

 
 
Ochranné bezpečnostné matrace

Ochranné matrace vyrábame v troch rozmeroch, ktoré si môžete jednoducho objednať cez náš e-shop. Ak niečomu nerozumiete, prosím napíšte nám alebo zavolajte: michal@jvplusav.sk  00421 911 160 336

 
 
Vyberte si z ponuky

Ochranné bezpečnostné matrace

Zoradiť podľa: Vzostupné poradie
 
Ochranný matrac 2,2 x 1,2 m vertical
Životnosť 10 rokov

Ochranný matrac 2,2 x 1,2 m vertical

180,00 €

 
 

 

Ak nám potrebujete poslať nákres alebo grafiku, môžete tak urobiť tromi spôsobmi:
 
  • Priamo v konfigurátore ( jpeg, png, svg ) "vložiť grafiku/nákres" (obmedzené na 8MB)
  • Cez e-mail napr. jvplusav@jvplusav.sk (približne do 15MB)
  • Väčšie súbory až do 20GB môžete nahrať sem  nahraj subory

 
Všetky ceny na stránke sú s DPH, sme platitelia DPH. Cena dopravy na všetky produkty v rámci SR 7,50 eur.

 
 
Ochranné matrace nielen pre lyžiarov

VODEODOLNÝ            

Ochranné bezpečnostné matrace sú vyrobené z PVC autoplachty. Sú 100% vodeodolné a mrazuvzdorné. Odolné teplotám od -30° do +70°C. Výplň je takisto vodeodolná z penového polyetylénu.
 

FLEXIBILNÝ            

 
V spolupráci s najväčšími lyžiarskými strediskami v Európe a samotnými staviteľmi lyžiarskych stredísk sme vyvinuli matrac, ktorý sa vďaka svojmu špeciálnemu tvaru vyznačuje vysokou ohybnosťou, čím vytvára ochrannú bariéru, ktorá je jej univerzálnym použitím bezkonkurenčná. 
 

BEZPEČNÝ            

Najlepším spôsobom, ako predchádzať zraneniam spôsobených nárazom, je pomocou bezpečnostných matracov (mantinelov). Tlmič kruhového tvaru je najlepším riešením pre bezpečnosť lyžiarskych stredisiek, jeho absorbcia nárazu je účinnejšia ako pri klasických molitánových výplniach.

 

INOVATÍVNY            

Tradičné lyžiarske bariéry sa vyrábajú na zákazku v tvare L, U, valcového tvaru alebo ploché. Všetky tieto typy sú neforemné a dajú sa použiť len na daný typ. Náš inovatívny dizajn nahradí všetky spomenuté tvary lyžiarskych mantinelov.


Úrazom na svahoch sa dá takmer vždy predchádzať, ak sú dodržané základné bezpečnostné pravidlá. Najlepším spôsobom, ako predchádzať zraneniam spôsobených nárazom, je pomocou bezpečnostných matracov (mantinelov). Náš inovatívny dizajn je flexibilný a plne prispôsobiteľný rôznym druhom prekážok na rozdiel od tradičných bezpečnostných matracov. Toto je hlavný dôvod, prečo sú tieto ochranné matrace jednotkou medzi luxusnými lyžiarskými rezortmi a medzi nadšencami zimných športov.

Vďaka ním  teraz možete rýchlo a jednoducho meniť variabilitu rôznych druhov prekážok ohýbaním, skladaním (stohovaním), či spájaním týchto  jedinečných bezpečnostných matracov, ktorých hlavnou úlohou je ochrániť lyžiarov a snowboardistov užívajúcích si chvíle na zjazdovkách.
Jeden bezpečnostný matrac stačí na zabezpečenie stromu alebo stĺpu, zatiaľ čo spojením viacerých matracov môžeme vytvoriť plnohodnotnú bezpečnostnú stenu alebo bariéru.
 

Naše exkluzívne bezpečnostné matrace sú navrhnuté z najkvalitnejších materiálov, ktorých cieľom je zabezpečiť najvyššiu úroveň ochrany na svahoch. Od klasických bezpečnostných matracov sa odlišujú tým, že sú kompletne vodeodolné a taktiež odolné voči vlhkosti. V praxi to znamená, že dokážu odolať najextrémnejším výkyvom počasia a zostávajú nezmenené počas celého roka. Výhodou je, že na prednú stranu matracov  dokážeme vytlačiť názvy tímov alebo logá spoločností, ktoré môžu slúžiť reklamným účelom, čo vedie k lepšiemu zviditeľneniu vašej firmy. Objednajte si bezpečnostný matrac ešte dnes a poskytnite tak bezpečnosť lyžiarom a snowboardistom, ktorí majú túto sezónu namierené na vaše svahy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia