Súťaž

Kategórie
 
 
 
 
 
OZNAM

Milí zákazníci, Vianoce sa rýchlo blížia a my by sme vás chceli v dostatočnom predstihu informovať o dovolenke, ktorú budeme mať od 20.12.2018 do 1.1.2019. Všetky objednávky prijaté do 03.12.2018 budú vybavené a odoslané do 20.12.2018. Objednávky prijaté po 3.12.2018 posunieme na nový rok.  Tých z vás, ktorí sa rozhodnú u nás nakúpiť, ale postačí vám výroba a dodanie v novom roku odmeníme 10% zľavou z celkového nákupu. Vy nám pomôžete odbremeniť náročný koniec roka a my vás, dúfame, potešíme príjemnou zľavou. Stačí ak nám do poznámky k objednávke napíšete Dodanie v januári a my vám potom vo faktúre uplatníme 10% zľavu. Ďakujeme a prajeme príjemné prežitie Vianočných sviatkov

 
 

Súťaž 2019

Súťaž o najkrajšiu fotku produktu, ktorý si zakúpili zákazníci v rodinnej firme JVplusAV.

Na tejto stránke a na stránke Facebooku firmy JVplusAV budeme uverejňovať vybrané fotografie, ktoré nám zašlete mailom na adresu jvplusav@jvplusav.sk 

Môžete zasielať viacero fotografií aby ste zvýšili šancu na výhru, ale my si vyberieme len tie najlepšie, ktoré zaradíme do súťaže. Účastník súťaže má nárok len na jednu výhru v rámci jednej súťaže. Súťaž bude trvať do 16.12.2019, následne vyhodnotíme súťaž a vyberieme troch víťazov tak, aby ste pod vianočný stromček mohli získať nejaký ten darček navyše :) Na výhru pre všetkých troch víťazov dohromady, sme vyčlenili 1000 eur.

Hodnotenie fotografií:

Vyhodnocovať kvalitu, nápaditosť a originalitu fotografií budú traja vybraní zamestnanci firmy JVplusAV. Do úvahy budeme brať aj počet Lajkov alebo Páčikov, ktoré vám pribudnú na našej Facebook stránke.

Budeme radi ak nám pošlete fotky produktu, ktorý ste si zakúpili u nás na jvplusav@jvplusav.sk Do textu môžete napísať čo ste si zakúpili a načo to slúži. Originálny komentár tiež ohodnotíme vecnou cenou.

  •  Prvá cena v hodnote 700 eur na nákup dovolenky od cestovnej kancelárie turio.sk
  •  Druhá cena v hodnote 200 eur na nákup produktov v e-shope lacnepostreky.sk
  •  Tretia cena v hodnote 100 eur na nákup produktov v e-shope designea.sk

 

Pravidlá a podmienky súťaže - celé znenie ( pre otvorenie klikni )

 

fotosutaz JV+AV

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia