Súťaž

Kategórie
 
 
 
 
 
UPOZORNENIE

V súvislosti so šírením Koronavírusu, pozastavujeme osobný odber výrobkov u nás na firme. Objednávky môžete posielať cez e-mail, telefonicky alebo cez e-shop www.JVplusAV.sk Výrobky budeme posielať len kuriérom. Opatrenie bude platné až do odvolania. Kuriér nám zrušil možnosť platby dobierkou v hotovosti. Momentálne si môžete objednať len s platbou cez internet banking, na faktúru, paypal, platba kartou a dobierka s platbou kartou.

 
 

Súťaž 2020

JVplusAV video súťaž 2020

Minulý rok sme mali súťaž o najkrajšiu fotku výrobku firmy JVplusAV. Víťaz vyhral dovolenku v hodnote 700 eur, resp. sme im prispeli touto sumou. Nakoniec si vybrali dovolenku vo vyššej sume, rozdiel si doplatili. Veľmi nás teší, že to vyhrali ľudia, ktorí nikdy neleteli lietadlom a nikdy neboli pri mori. Vybrali si dovolenku v krásnom Turecku, o ktorom sme počuli len samé chvály!

Tento rok sme si pre vás pripravili celoročnú videosúťaž.

Rozhodli sme sa, že do súťaže sa môžu zapojiť aj súťažiaci z minulého roka.

 

 

Súťaž 2019

Výhercovia súťaže o najkrajšiu fotku výrobku od firmy JVplusAV za rok 2019

jvplusav sutaz 1 miesto

jvplusav sutaz 2 miesto

jvplusav sutaz 3 miesto

jvplusav sutaz 4 miesto

Súťaž o najkrajšiu fotku produktu, ktorý si zakúpili zákazníci v rodinnej firme JVplusAV.

Na tejto stránke a na stránke Facebooku firmy JVplusAV budeme uverejňovať vybrané fotografie, ktoré nám zašlete mailom na adresu jvplusav@jvplusav.sk 

Môžete zasielať viacero fotografií aby ste zvýšili šancu na výhru, ale my si vyberieme len tie najlepšie, ktoré zaradíme do súťaže. Účastník súťaže má nárok len na jednu výhru v rámci jednej súťaže. Súťaž bude trvať do 16.12.2019, následne vyhodnotíme súťaž a vyberieme troch víťazov tak, aby ste pod vianočný stromček mohli získať nejaký ten darček navyše :) Na výhru pre všetkých troch víťazov dohromady, sme vyčlenili 1000 eur.

Hodnotenie fotografií:

Vyhodnocovať kvalitu, nápaditosť a originalitu fotografií budú traja vybraní zamestnanci firmy JVplusAV. Do úvahy budeme brať aj počet Lajkov alebo Páčikov, ktoré vám pribudnú na našej Facebook stránke.

Budeme radi ak nám pošlete fotky produktu, ktorý ste si zakúpili u nás na jvplusav@jvplusav.sk Do textu môžete napísať čo ste si zakúpili a načo to slúži. Originálny komentár tiež ohodnotíme vecnou cenou.

  •  Prvá cena v hodnote 700 eur na nákup dovolenky od cestovnej kancelárie turio.sk
  •  Druhá cena v hodnote 200 eur na nákup produktov v e-shope lacnepostreky.sk
  •  Tretia cena v hodnote 100 eur na nákup produktov v e-shope designea.sk

 

Pravidlá a podmienky súťaže - celé znenie ( pre otvorenie klikni )

 

fotosutaz JV+AV

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia