Otázky a odpovede

Kategórie
 
 
 
 
 
UPOZORNENIE

V súvislosti so šírením Koronavírusu, pozastavujeme osobný odber výrobkov u nás na firme. Objednávky môžete posielať cez e-mail, telefonicky alebo cez e-shop www.JVplusAV.sk Výrobky budeme posielať len kuriérom. Opatrenie bude platné až do odvolania. Kuriér nám zrušil možnosť platby dobierkou, momentálne si môžete objednať len s platbou vopred. ( cez internet banking, na faktúru, paypal alebo platba kartou )

 
 

Marián, Bratislava

Týmto chceme verejne poďakovať našemu zákazníkovi za zaslanie fotky našeho produktu. Pán Marián si objednal tento produkt plachty-stvorcove-obdlznikove a priložil k nemu súbor s nákresom. 

nákres plachty Bratislava

Napísal nám, že by chcel rovnú červenú plachtu v rozmere 129 x 260 cm a na kratších stranách chce tunel s priemerom 12mm. Stáva sa nám veľmi často, že vyrábame plachty a nevieme na aký účel sa používajú a tento prípad nebol ničím výnimočný, až pokiaľ nám zákazník neposlal peknú fotku toho čo spravil.

 

plachta na šmýkalku

 

Ďakujeme pekne za zaslanie fotky. A budeme radi, keď nám budete posielať takéto pekné fotky aj vy. Do budúcna plánujeme urobiť súťaž, kde budeme vaše fotky hodnotiť a samozrejme nebudú chýbať zaujímavé ceny za najkrajšie fotky. Bude sa dať zapojiť aj spätne, takže pána Mariána určite zaradíme do súťaže.

 

 

Peter, Bratislava

Otázka:

Sú vhodné konštrukcie bez zadnej pevnej steny na montáž reklamných plachiet ? 

konštrukcia na reklamu bez zadnej steny 1 typ konštrukcia na reklamu 2 typ

Odpoveď:

Konštrukcie tohto typu nie sú vhodné na montáž reklamy, resp. sa musíte zmieriť s tým, že pri nárazovom vetre cca 60 km/h sa plachta utrhne. Pri prvom type konštrukcie záleží aj od toho z ktorej strany bude fúkať vietor, ak bude fúkať smerom ku konštrukcii tak to plachta vydrží, nakoľko sa banner oprie o konštrukciu. Ak bude fúkať opačne, tak z plachty sa stane veľká plachetnica a pri najlepšom sa utrhne len plachta. Pri druhom type konštrukcie sa takisto plachta utrhne pri silnejšom nárazovom vetre, ale dá sa riziko eliminovať použitím druhej plachty, ktorá sa namontuje z opačnej strany. Treba použiť gumenné lano z oboch strán. Finta je v tom, že si tie dve plachty ako keby pomáhali. Tento typ kotvenia máme otestovaný aj vo vetre viac ako 80 km/h.

 

Milan, Trenčín

Otázka:

Myslíte si, že je lepšie si dať vyrobiť 15 kusov malých plachiet 200 x 80cm, ktoré rozvešáme po meste alebo je lepšie si objednať za tú istú cenu 1 billboard na 2 mesiace?

Odpoveď:

Toto máme otestované, malé plachty fungujú vynikajúco. 1 billboard je úplne zbytočný až neúčinný, keď chcete osloviť a upútať zákazníka potrebujete aspoň 10 billboardov na mesto s 50 000 obyvateľmi. 

 

Erik, Košice

Otázka:

Kontaktujem Vás po dnešnom telefonáte ohľadom bielej plachty 5x3m, ktorú by sme chceli použiť ako premietaciu plochu. Pre nás je podstatné aby tá plachta bola čo najviac "rovná" (nemala na sebe vrúbkovanie, vzory,..) Ako sme sa dohodli, chcem Vás poprosiť o zaslanie vzorky.
 
Odpoveď:
 
Nakoľko je pre Vás podstatná rovnosť projekčnej plachty, odporúčame materiál 900g/m2 lebo je v šírke 3m, čiže sa nebude nadpájať a bude z jedného kusa.
 

Michal, Svätý Jur

Otázka:

Dobrý deň, potrebovali by sme vyrobiť podložky pod sumce z nejakého pevného materiálu ako napr.autoplachty. Podložka slúži na to aby sa ryba nepoškodila, ale aj na to aby sa mohla ryba v nej odvážiť...oká na plachte by mali byť silné, aby sa mohli vážiť cca 100 kg ryby. Samozrejme chceli by sme plachtu s našou potlačou. Poprosím Vás o nejaký návrh materiálu a predbežnú kalkuláciu.

Odpoveď:

Môžeme Vám ponúknuť na tento účel PVC autoplachtu 670g/m2, mesh banner a liaty banner. PVC 670g je veľmi pevný, obojstranne lakovaný, ale obávame sa, že by sa sumčekom šmýkalo. Mesh banner je dierkovaný, ale ak praktizujete metódu chyť a pusť tiež nemusí byť tento materiál vhodný nakoľko voda odtečie.  Myslíme si, že najvhodnejší by mal byť liaty banner, ktorý je pevný, matný a tiež sa dá potlačiť.
 
Na to aby sme Vám vedeli zhotoviť cenovú ponuku, potrebujeme doložiť rozmery, prípadne nejaký nákres ako si predstavujete mať podložku zhotovenú a taktiež grafiku, či pôjde o celopotlač alebo o čiastočnú potlač v podobe loga alebo nápisu.
 

Anna, Pieštany

Otázka:

Je možné našiť v strede plachty upevňovacie remienky vo vzdialenosti 122cm a 305cm, k pripevneniu na hranol 5 x10 cm ?

Odpoveď:

Samozrejme, nie je problém zhotoviť upínacie remienky na plachte podľa požadovaných vzdialeností, avšak je to za príplatok 10 EUR s DPH. Pokiaľ v konfigurátore nenájdete vašu požiadavku, napr. rozostup remienkov, zadajte túto informáciu do poznámky.

 

Jozef, Trnava

Otázka:

Zdravím,môžte mi poslať bližšie informácie ohladne tých plachiet, ja by som si chcel zhotoviť plachtu na prívesný vozík. Tie plachty to je niečo také, čo sa dá teplom zvárať ako autoplachta?
 

Odpoveď:

áno ide o materiál, z ktorého sa zhotovujú plachty na nákladné vozidlá. Ide o vysokopevnostný materiál, ÚV stabilný, nepremokavý. Tento materiál sa zvára pomocou teplovzdušnej pištole. Je to ideálny materiál na plachtu na prívesný vozík. 

 

Andrej, Hlohovec

Otázka:

Akciovú kryciu plachtu by som potreboval na zakrytie korby pri prevoze sypkého materiálu, je táto plachta vhodná?

Odpoveď:
 
áno táto plachta je vhodná na zakrytie korby. Je to PVC 620g/m2 materiál, ktorý sa používa na zaplachtovanie kamiónov, ide o vysokopevnostný materiál. Odporúčali by sme Vám zhustiť krúžky na 50 cm od seba a dokúpiť gumolano na upevnenie plachty o korbu.
 
 
 

 

Ak nám potrebujete poslať nákres alebo grafiku, môžete tak urobiť tromi spôsobmi:
 
  • Priamo v konfigurátore ( jpeg, png, svg ) "vložiť grafiku/nákres" (obmedzené na 8MB)
  • Cez e-mail napr. jvplusav@jvplusav.sk (približne do 15MB)
  • Väčšie súbory až do 20GB môžete nahrať sem  nahraj subory

 
Všetky ceny na stránke sú s DPH, sme platitelia DPH. Cena dopravy na všetky produkty v rámci SR 7,50 eur.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia