Sila reklamy

Kategórie
 
 
 
 
 
Dovolenka
Ako každý rok aj tento opäť prichádza náš čas oddychu a preto máme od 30.07.2018 do 10.08.2018 celofiremnú dovolenku. Objednávky prijaté do 20.07.2018 zhotovíme a pošleme do 27.07.2018. Objednávky prijaté po 20.07.2018 pôjdu do výroby až od 13.08.2018. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na vás v auguste.
 
 

Sila reklamy

Radi by ste rozbehli svoju spoločnosť a dostali sa tak do širokého povedomia všetkých ľudí? Potrebujete zreklamovať svoju značku, no neviete ako na to? Rozmýšľate nad správnym výberom reklamy? Už viac nemusíte hľadať! Reklamná agentúra JVplusAV Vám zabezpečí všetko, čo budete potrebovať.

Sú ľudia, ktorí nechápu, prečo práve ich firma nie je tá úspešná.
Produkt je vysokokvalitný, no stála klientela stále neprichádza. Často sa však stáva, že títo ľudia nie sú ochotní investovať do reklamy, ktorá ich môže posunúť dopredu. Prečo? Jednoducho neveria, že by mohla zožať úspech a pokladajú to za vyhodené peniaze. Avšak kto nič neriskuje, nič nezíska. Práve to platí v reklamnom svete na 110%!

Prečo nevyskúšať na začiatok napríklad také reklamné nálepky? Široká využiteľnosť, praktickosť i milá pozornosť pre každého človeka, ktorú si všimnú všetci. Navyše, nálepky nikdy nevyšli z módy a doteraz si nimi zdobia zošity, predmety i nábytok ľudia rôznej vekovej kategórie. Stačí kvalitný grafický návrh, ktorý osloví široké spektrum ľudí a sláva je zaručená!

Hoci sú niektorí veľmi skeptickí, sami si pritom neuvedomujú, že denne si na uliciach všimnú desiatky či stovky reklám, ktoré pritiahnu ich pozornosť. Určite sa medzi nimi nájde občas aj taká, z ktorej nespustia oči a následne si pozrú o nej bližšie informácie v pohodlí domova. Vyskúšajte aj vy upútať pozornosť a vyberte si kvalitné reklamné plachty, ktoré ohúria každého naokolo!

Rovnako môžete staviť na klasiku, ktorá sa pomaly stáva samozrejmosťou pre každú lepšiu spoločnosť. Reklamné tabule sú trendom i účelným pomocníkom na zvýraznenie svojho pôsobiska. Pri väčších rozmeroch tabúľ majú lepšiu reklamnú funkciu a môžu byť použité prakticky kdekoľvek podľa želania. Staňte sa aj vy úspešnými s kvalitnou reklamou, ktorá predstavuje mocnú silu v otázkach každého biznisu.

 

nalepky adient

 
 
 

Ak nám potrebujete poslať nákres alebo grafiku, môžete tak urobiť tromi spôsobmi. Priamo v konfigurátore "vložiť grafiku" (obmedzené na 8MB) , cez email napr. jvplusav@jvplusav.sk (približne do 15MB) alebo väčšie súbory až do 20GB cez jvplusav.wetransfer.com  (nefunguje na mobiloch)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia