Kvalitné samolepky na auto

Kategórie
 
 
 
 
 
Oznam:

Ospravedľnujeme sa za dlhšiu čakaciu dobu, momentálne máme veľký nápor objednávok. Objednávky s dodaním do 14 dní, sa môžu predĺžiť na 21 dní. Na vybavení objednávok intenzívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

 
 

Kvalitné samolepky na auto

Spôsobov, ako propagovať firmu, je v dnešnej dobe nespočetné množstvo, vybrať si tak ten najlepší spôsob propagácie môže byť náročné. Veľmi dobrým riešením môžu byť práve samolepky na auto. Pýtate sa, prečo?

 

Samolepky na auto

To, že marketing je základom každej úspešnej firmy, je starý známy fakt. Kým v minulosti bolo k dispozícii len niekoľko základných foriem propagácie, internet sa postaral o to, že v dnešnej dobe je marketing oveľa náročnejšou záležitosťou. Keďže väčšina ľudí používa internet denne, online marketing sa stal jedným z najúčinnejších spôsobov oslovovania nových zákazníkov. Mnohé firmy však robia veľkú chybu, že sa úplne vzdali offline propagácie a venujú sa len online reklame. Aj offline formy propagácie, teda rôzne bannery, reklamné tabule, plachty a podobne, majú stále svoju silu. Majú však jeden problém, a tým je ich cena. Menšie firmy často nemajú peniaze na to, aby dokázali platiť veľké billboardy na lukratívnych miestach, a tak hľadajú iné riešenia. A tu sa dostávajú k slovu práve samolepky na auto. Čo môže byť jednoduchšie a lacnejšie ako nalepiť si reklamnú samolepku na auto, ktoré denne vidia stovky až tisícky iných vodičov a okoloidúcich?

Rýchle, lacné, jednoduché

Ak chcete, aby vaša reklamná samolepka na auto skutočne plnila svoj účel, musíte vyberať kvalitu. Nie je totiž samolepka ako samolepka. Kvalitné samolepky na autá sa odborne označujú ako polymerické valcované fólie a tie sú oveľa odolnejšie a kvalitnejšie ako bežné samolepky. Nechcete predsa, aby sa vám po niekoľkých mesiacoch používania začala samolepka odliepať a znehodnocovať. Pri kvalitných samolepkách na auto sa vám to nestane, ich životnosť v exteriéri je až 5 rokov. Sú odolné voči poveternostným a iným vplyvom prostredia, auto s takouto samolepkou tak môžete používať úplne bez obmedzenia. Navyše, kvalitné samolepky na auto sú vybavené technológiou bubble free, vďaka ktorej jednoducho nalepíte samolepku na auto bez toho, aby pod ňou zostali vzduchové bubliny. Nových zákazníkov začnete oslovovať ihneď od nalepenia, či už na cestách alebo keď bude vaše auto zaparkované. Výhodou voči ostatným formám offline reklamy je skutočnosť, že takáto reklama sa neustále pohybuje medzi ďalších nových ľudí a nie je viazaná len na jedno miesto.

Vám tak stačí len vybrať si obrázok, ktorý na samolepke chcete mať, zvoliť si veľkosť a objednať kvalitnú samolepku na auto. A výsledky nenechajú na seba dlho čakať!

 
 
 

 

Ak nám potrebujete poslať nákres alebo grafiku, môžete tak urobiť tromi spôsobmi:
 
  • Priamo v konfigurátore ( jpeg, png, svg ) "vložiť grafiku/nákres" (obmedzené na 8MB)
  • Cez e-mail napr. jvplusav@jvplusav.sk (približne do 15MB)
  • Väčšie súbory až do 20GB môžete nahrať sem  nahraj subory

 
Všetky ceny na stránke sú s DPH, sme platitelia DPH. Cena dopravy na všetky produkty v rámci SR 7,50 eur.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia