Krycie plachty

Kategórie
 
 
 
 
 
Dovolenka
Ako každý rok aj tento opäť prichádza náš čas oddychu a preto máme od 30.07.2018 do 10.08.2018 celofiremnú dovolenku. Objednávky prijaté do 20.07.2018 zhotovíme a pošleme do 27.07.2018. Objednávky prijaté po 20.07.2018 pôjdu do výroby až od 13.08.2018. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na vás v auguste.
 
 

Krycie plachty

Rozmýšľali ste niekedy nad tým, kde sa k nám berú všetky tie zaujímavé plachty, ktoré vidíme denno-denne na uliciach? Potrebovali by ste aj Vy vyrobiť napríklad krycie plachty či rôzne iné, no neviete, na koho sa obrátiť? Spoločnosť JV+AV, k Vašim službám.

Nezáleží na tom, či potrebujete plachtu na reklamné účely či tie súkromné. Naša firma sa s radosťou a ústretovosťou postará o výrobu tej najkvalitnejšej plachty, akú ste kedy vlastnili.

Ľudia sa často pýtajú prečo. Prečo by sme mali dôverovať práve Vám? Prečo si myslíte, že ste najlepší? Odpoveď je jednoduchá. Od založenia spoločnosti v roku 1991 sme sa stali špičkou v predajnosti kvalitných plachiet na najrôznejšie účely, podujatia, pre množstvo známych firiem i jednotlivcov. Získali sme si dôveru tisícky ľudí a stálych zákazníkov, ktorí vedia oceniť kvalitu za prijateľnú sumu. Vďaka širokému výberu plachiet si nás obľúbilo veľké spektrum ľudí.

Zháňate napríklad vhodné plachty na prekrytie pieskoviska či prepravné konštrukcie? Chcete kvalitu, ktorá zakryté predmety a miesta bude stopercentne chrániť? U nás si môžete vybrať z tých najlepších krycích plachiet na Slovensku.

Pokiaľ však chcete zviditeľniť seba či svoju spoločnosť, vyberte si aj vy obľúbenú formu propagácie a tou sú reklamné plachty. Práve vďaka nim sa dostali do popredia rôzne spoločnosti a aj na základe tejto reklamy sa zvýšili predaje či povedomie práve o tej konkrétnej firme. Majú širokú využiteľnosť a vďaka praktickosti ich môžete zavesiť alebo pripevniť takmer kdekoľvek. Je len na Vás aké mesto a miesto si na reklamu vyberiete.

Kde máte možnosť vidieť naše jedinečné plachty? Okrem rôznych zvučných spoločností máme na starosti výrobu reklamných plachiet a vlajok na festival Pohoda, ktorá je každým rokom stále viac a viac obľúbeným miestom, kde sa stretáva skvelá hudba s výborným obecenstvom.

Rovnako vyrábame aj nepremokavé plachty, ktoré nielen dlho vydržia, ale sú samozrejme vhodné do každého počasia. Neuspokojte sa s priemerom, buďte náročný!

 

krycia plachta jvav

 
 
 

Ak nám potrebujete poslať nákres alebo grafiku, môžete tak urobiť tromi spôsobmi. Priamo v konfigurátore "vložiť grafiku" (obmedzené na 8MB) , cez email napr. jvplusav@jvplusav.sk (približne do 15MB) alebo väčšie súbory až do 20GB cez jvplusav.wetransfer.com  (nefunguje na mobiloch)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia