Billboardy a reklama

Kategórie
 
 
 
 
 

Billboardy a reklama

Ak sa potrebujete zviditeľniť vo vašom okolí, billboardy a vonkajšia reklama vám určite pomôžu a prinesú výsledky pre vašu spoločnosť. Umiestnite svoju reklamu priamo pred oči vašich potenciálnych zákazníkov.

Prečo vonkajšia reklama funguje

Zatiaľ čo tradičné reklamné média sú v úpadku, exteriérová reklama rastie. Funguje to, pretože to vidí každý, kto opustí svoj dom. Bannerová reklama je veľmi účinná a nevyžaduje, aby spotrebiteľ urobil čokoľvek pre prístup. Nemusíte naladiť rádio, kliknúť alebo otočiť stránku.

Kde inzerovať

Vonkajšia reklama nie je len o veľkých billboardoch alebo megaboardoch. Môžete si dať vyrobiť reklamu na plot či zábradlie, aby vám vyhovovala podľa vášho rozpočtu. Ak je váš cieľový trh blízke okolie, len pár dobre vybraných reklamných plôch môže zvýšiť povedomie vašej firmy a predaj výrobkov alebo služieb.

Vonkajšia reklama

Pri outdoorovej reklame si musíte uvedomiť, koľko času má váš budúci zákazník na prečítanie reklamy. Billboardy pri cestách musia oznámiť vaše posolstvo v sekundách, zatiaľ čo iné miesta na reklamu ako napr. v autobusoch na zástavkách či výťahoch je možné študovať po dlhšiu dobu. Reklamy umiestnené pri cestných ťahoch musia byť jednoduché s čo najmenším množstvom slov.

Využite svoj vlastný priestor na propagáciu

Dobré označenie prevádzky je základ. Taktiež nezabudnite na reklamný polep služobných áut a dodávok. Reklama na aute je veľmi dobre viditeľná a vyjadruje úspech firmy.

 
 
 

Ak nám potrebujete poslať nákres alebo grafiku, môžete tak urobiť tromi spôsobmi. Priamo v konfigurátore "vložiť grafiku" (obmedzené na 8MB) , cez email napr. jvplusav@jvplusav.sk (približne do 15MB) alebo väčšie súbory až do 20GB cez jvplusav.wetransfer.com  (nefunguje na mobiloch)   Všetky ceny na stránke sú s DPH, sme platitelia DPH. Cena dopravy na všetky produkty v rámci SR 7,50 eur.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia