Súťaž 2020

Kategórie
 
 
 
 
 
UPOZORNENIE

V súvislosti so šírením Koronavírusu, pozastavujeme osobný odber výrobkov u nás na firme. Objednávky môžete posielať cez e-mail, telefonicky alebo cez e-shop www.JVplusAV.sk Výrobky budeme posielať len kuriérom. Opatrenie bude platné až do odvolania. Kuriér nám zrušil možnosť platby dobierkou v hotovosti. Momentálne si môžete objednať len s platbou cez internet banking, na faktúru, paypal, platba kartou a dobierka s platbou kartou.

 
 

Súťaž 2020

JVplusAV video súťaž 2020

Minulý rok sme mali súťaž o najkrajšiu fotku výrobku firmy JVplusAV. Víťaz vyhral dovolenku v hodnote 700 eur, resp. sme im prispeli touto sumou. Nakoniec si vybrali dovolenku vo vyššej sume, rozdiel si doplatili. Veľmi nás teší, že to vyhrali ľudia, ktorí nikdy neleteli lietadlom a nikdy neboli pri mori. Vybrali si dovolenku v krásnom Turecku, o ktorom sme počuli len samé chvály!

Tento rok sme si pre vás pripravili celoročnú videosúťaž.

Rozhodli sme sa, že do súťaže sa môžu zapojiť aj súťažiaci z minulého roka.

 

Nakoľko už majú prax v nahadzovaní našich plachiet, budú v miernej výhode oproti tým, čo to ešte nikdy nerobili. Ale o tom je súťaž, aby sa súťažilo a vyhrá ten najlepší.

Tento rok ( 2020 ) budeme súťažiť o najlepšie natočené video z montáže našich výrobkov. Chceme od vás niečo ako videonávod. To znamená, natočiť to ako prebieha napríklad: kúpa plachty ( produktu ), zameranie, montáž, poprípade doručenie kuriérom. Fantáziu necháme na vás. Video môže byť so zvukom alebo aj bez. Ak viete len natočiť video, ale nemáte možnosti ako ho zostrihať a upraviť, tak nevadí. S tým vám vieme pomôcť. Video môže byť aj nezostrihané, my ho zostriháme a uverejníme. Videá budeme uverejňovať na našom YouTube kanáli. Súbory nám posielajte cez jvplusav.wetransfer.com  Zapojením sa do súťaže nám dávate súhlas na použitie audiovizuálneho diela v zmysle autorského zákona. Výhru nad 350 eur treba zdaniť v zmysle platnej legislatívy.

Budeme hrať o finančnú odmenu spolu v hodnote 1000 eur. Peniaze vám môžeme poslať na účet alebo vám ich dáme v hotovosti u nás na firme v Trenčíne.

  1. miesto 700 eur
  2. miesto 200 eur
  3. miesto 100 eur
  4. miesto cena útechy

Výsledky súťaže uverejníme koncom roka ešte pred Vianocami.

Šanca na výhru je vysoká, nakoľko nie každý zákazník sa zapojí do súťaže.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia