3d logo jvplusav

3d reklama

svetelná reklama Naomi

Výroba a montáž svetelnej reklamy

Autoplachty pre armádne účely - NATO green

Autoplachty pre vojenské vozidlo AKTIS

Krycie plachty bývajú zosilnené v rohoch a po obvode.

Krycie plachty na mieru

Krycia plachta na exteriérový bar

Opláštenie vonkajšieho baru pre Hotel Elizabeth

Výroba reklamy pre festival Pohoda

Tlač na vlajkovinu

3D reklama zo styroduru

Výroba 3D nápisu zo styroduru

Výroba vlajok na festival pohoda

Tlač a šitie vlajok

Prepravná plachta na loď

Krycia plachta na loď

Šitie popruhov do kontajnera

Popruhy vyrobené na zákazku, podľa požiadavok zákazníka.

Výroba kontajnerov pre dopravníkový pás

Výroba z 650g/m2 autoplachty

Prepravné konštrukcie pre lyžiarske kabíny

Výroba z 900g/m2 autoplachty Panama

Výroba outdoorovej reklamy Toyota

Reklama na pvc banner 550 g/m2

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13

3D reklama

CNC fréza s rozmerom pracovného stola 120 x 180 cm Vám zabezpečí tú najpútavejšiu reklamu pre Vašu firmu.

reklama zts special, dmd group, konstrukta
                                              Výroba 3D reklamy zo styroduru

Na výrobu 3D reklamy sa dajú použiť rôzne materiály ako napríklad :

plexisklo, plný polykarbonát, drevo, sendvičové kompozitné materiály ( hliník-plast-hliník ), pvc dosky, polystyrén, styrodur, hliník, železo, MDF dosky, nerez ( antikor )

3D reklama je momentálne veľmi atraktívna a vyhľadávaná reklama, ktorá môže byť podsvietená led diódami pre ešte väčšiu atraktívnosť Vašej reklamy. Na výrobu 3D reklamy najčastejšie používame tvrdený polystyrén ( styrodur ) v hrúbkach od 3 do 5 cm.

3D písmenká sa po vyrezaní cnc frézou povrchovo upravujú maľovaním, válčekovaním alebo striekaním s akrylátovými farbami určené do exteriéru. Vhodné je použiť vrchný bezfarebný lak pre dlhšiu životnosť 3D reklamy.
Plastické písmenká montujeme nalepením na fasádu so stavebným lepidlom Mamut.

Cena za 3D reklamu sa vypočíta, až keď nám zašlete text alebo logo, ktoré chcete vyrezať s rozmermi reklamy.

3D revolúcia
 
Pokiaľ patríte k aspoň občasným návštevníkom kín viete, že do módy prišiel rapídny nával 3D filmov. Tento trend je svetoznámy síce niekoľko rokov, no až v súčasnosti sa strhol veľký ošiaľ spôsobený týmto technickým zázrakom. Treba však podotknúť, že 3D technika nie je populárna len vo filme, ale aj v reálnom živote. Nájsť ich môžete napríklad na stenách budov rôznych firiem a podnikov, ktoré vedia, že im práve tento druh reklamy môže prilákať hneď niekoľko nových návštevníkov a záujemcov.

Prečo je to vlastne tak? Odpoveď je jednoduchá. Vyskúšajte sa niekedy poriadne zamyslieť, keď budete prechádzať chodníkmi. Ktorý nápis spoločnosti na budove vás viac zaujme? Ten obyčajný nakreslený, ktorých je všade až príliš alebo práve ten s vystúpeným textom robeným na 3D spôsob? Overeným faktom ostáva, že stále viac a viac lákajú pohľady ľudí práve tieto 3D logá a reklamné nápisy.

Precízna a profesionálna technika vám zaručí dokonalý vzhľad zvoleného nápisu, ktorý bude hrdo visieť na mieste pôsobiska. Neuspokojte sa s priemerom! Buďte náročný k sebe i biznisu, ktorý vediete.

Čo vás odlíši lepšie od konkurencie než dobre zvolená reklama? Pokiaľ sa podobnej reklamy stránite kvôli strachu z vysokej sumy investovaných peňazí, u nás sa báť nemusíte! Vďaka prijateľným cenám s garanciou tej najvyššej kvality si nemusíte robiť starosti s obsahom vašej peňaženky!

Uvažujete nad tým, ktorá propagácia by pre vaše podnikanie bola najefektívnejšia? Pri takomto výbere je potrebné položiť si viaceré otázky. Máte kamenný obchod alebo sa vaše podnikanie odohráva online? Určený produkt/služba je vhodný skôr pre isté vekové kategórie, alebo je záber pôsobenia široký? Po zodpovedaní všetkých otázok vyselektujete tie reklamy, ktoré by mohli mať pre vás najlepší účinok.

Reklamné nápisy sú vhodné, ak máte kamenný obchod, predmet podnikania však nie je dôležitý. 3D nápisy sú stále populárnejším nástrojom na propagáciu, pričom cena je uspokojivá pre každého. Idete do toho spolu s nami?

výroba reklamy Pongratz
                                               Výroba 3D nápisu z pvc dosky

3d reklama pre firmu balkonsystem
                Výroba 3D nápisu a tlač na banner pre firmu balkonsystem s.r.o.