3d logo jvplusav

3d reklama

svetelná reklama Naomi

Výroba a montáž svetelnej reklamy

Autoplachty pre armádne účely - NATO green

Autoplachty pre vojenské vozidlo AKTIS

Krycie plachty bývajú zosilnené v rohoch a po obvode.

Krycie plachty na mieru

Krycia plachta na exteriérový bar

Opláštenie vonkajšieho baru pre Hotel Elizabeth

Výroba reklamy pre festival Pohoda

Tlač na vlajkovinu

3D reklama zo styroduru

Výroba 3D nápisu zo styroduru

Výroba vlajok na festival pohoda

Tlač a šitie vlajok

Prepravná plachta na loď

Krycia plachta na loď

Šitie popruhov do kontajnera

Popruhy vyrobené na zákazku, podľa požiadavok zákazníka.

Výroba kontajnerov pre dopravníkový pás

Výroba z 650g/m2 autoplachty

Prepravné konštrukcie pre lyžiarske kabíny

Výroba z 900g/m2 autoplachty Panama

Výroba outdoorovej reklamy Toyota

Reklama na pvc banner 550 g/m2

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13

Plachty

plachty

Rozmýšľali ste niekedy nad tým, kde sa k nám berú všetky tie zaujímavé plachty, ktoré vidíme denno-denne na uliciach? Potrebovali by ste aj Vy vyrobiť napríklad krycie plachty či rôzne iné, no neviete, na koho sa obrátiť? Spoločnosť JV+AV, k Vašim službám.

Nezáleží na tom, či potrebujete plachtu na reklamné účely či tie súkromné. Naša firma sa s radosťou a ústretovosťou postará o výrobu tej najkvalitnejšej plachty, akú ste kedy vlastnili.

Ľudia sa často pýtajú prečo. Prečo by sme mali dôverovať práve Vám? Prečo si myslíte, že ste najlepší? Odpoveď je jednoduchá. Od založenia spoločnosti v roku 1991 sme sa stali špičkou v predajnosti kvalitných plachiet na najrôznejšie účely, podujatia, pre množstvo známych firiem i jednotlivcov. Získali sme si dôveru tisícky ľudí a stálych zákazníkov, ktorí vedia oceniť kvalitu za prijateľnú sumu. Vďaka širokému výberu plachiet si nás obľúbilo veľké spektrum ľudí.

Zháňate napríklad vhodné plachty na prekrytie pieskoviska či prepravné konštrukcie? Chcete kvalitu, ktorá zakryté predmety a miesta bude stopercentne chrániť? U nás si môžete vybrať z tých najlepších krycích plachiet na Slovensku.

Pokiaľ však chcete zviditeľniť seba či svoju spoločnosť, vyberte si aj vy obľúbenú formu propagácie a tou sú reklamné plachty. Práve vďaka nim sa dostali do popredia rôzne spoločnosti a aj na základe tejto reklamy sa zvýšili predaje či povedomie práve o tej konkrétnej firme. Majú širokú využiteľnosť a vďaka praktickosti ich môžete zavesiť alebo pripevniť takmer kdekoľvek. Je len na Vás aké mesto a miesto si na reklamu vyberiete.

Kde máte možnosť vidieť naše jedinečné plachty? Okrem rôznych zvučných spoločností máme na starosti výrobu reklamných plachiet a vlajok na festival Pohoda, ktorá je každým rokom stále viac a viac obľúbeným miestom, kde sa stretáva skvelá hudba s výborným obecenstvom.

Rovnako vyrábame aj nepremokavé plachty, ktoré nielen dlho vydržia, ale sú samozrejme vhodné do každého počasia. Neuspokojte sa s priemerom, buďte náročný!